Jump to content

Welcome to DarkEvils Romania

DarkEvils Romania Community a fost deschisa in speranta ca putem arata ceva diferit fata de restul comunitatilor. Dorim sa promovam egalitatea intre membrii, comunicarea, bunul simt, intelegerea, rezolvarea problemelor si munca in echipa. Suntem aici, alaturi de fiecare utilizator si dorim sa evoluam impreuna. DarkEvils Romania doreste ca stafful si utilizatorii sa fie in stransa legatura. Vrem sa formam si sa mentinem ceva frumos care, doar prin implicarea fiecaruia in parte, sa poata evolua.
Sign in to follow this  
T3Z3U

Campanie Staff [ON]

Recommended Posts

Pentru ca vrem sa ne dezvoltam , DarkEvils Romania pune la dispozitie cateva posturi pentru a mari echipa noastra . Pentru a participa la aceasta campanie , trebuie  :

• Sa ai minim 16 ani impliniti
  • Sa ai experienta in IPS de minim 1 an
  • Sa ai experienta in administrarea forumurilor
  • Sa dai dovada de seriozitate si sa te implici in ceea ce vei face 

Punem la dispozitie urmatoarele grade : 2 Administratori ; 2 Supervisori ; 3 Consilieri ; 4 Moderatori Globali

Tot ce trebuie sa faci este sa rapunzi la acest topic cu un reply dupa modelul :

• Nume :
    Prenume :
    Cnp obligatoriu (Primele 6 cifre ale CNP-ului) : 
    Ce grad doresti :
    Vei fi ON si pe Teamspeak ( TS.DARKEVILS.RO ) ? :
    Cat timp vei aloca forumului pe zi ? :

ATENTIE ! Pentru posturile de Administrator si Supervisor , daca vei aplica , vei veni cu propria echipa de care raspunzi personal . In cazul in care nu vei avea echipa , o sa ai la dispozitie maxim 5 zile sa iti formezi una , in caz contrar , gradul ti se revoca fara a mai putea primi altul .

Bafta si la cat mai multe cereri !

• Like 1

7njNe5V.gif 

Server Teamspeak3 - TS.DARKEVILS.RO

Ex- Staff DarkEvils Romania

Nume : Istratescu

Prenume : Justin-Darius 

Cnp obligatoriu (Primele 6 cifre ale CNP-ului) :  501052

Ce grad doresti : Mod Global

Vei fi ON si pe Teamspeak ( TS.DARKEVILS.RO ) ? : Bineînțeles, ori de cate ori voi avea ocazia

Cat timp vei aloca forumului pe zi ? : Cel putin 5,voi fi mai activ si voi verifica mai des forumul chiar si cand nu-s acasa de pe telefon. 

Nu am prea multa experienta dar învăț repede ce am de facut,vreau sa imi ajut comunitatea cu tot ce pot ❤️

• Like 1

Acceptat.

Te astept in seara asta pe ts, daca poti, pentru a discuta putin.

On 13.02.2020 at 11:11 AM, T3Z3U said:

Nume : Marian

Prenume : Alin

Cnp Obligatoriu (Primele 6 cifre ale CNP-ului)  : 502060

Ce grad doresti : Administrator 

Vei fi ON si pe TeamSpeack (TS.DARKEVILS.RO) ? : Da 

Cat timp vei aloca forumulu pe zi ? : Tot timpul . 

Experienta IPS am minim 1 an . Multumesc anticipat .

La 2/13/2020 la 11:11 AM, T3Z3U a spus:

ATENTIE ! Pentru posturile de Administrator si Supervisor , daca vei aplica , vei veni cu propria echipa de care raspunzi personal . In cazul in care nu vei avea echipa , o sa ai la dispozitie maxim 5 zile sa iti formezi una , in caz contrar , gradul ti se revoca fara a mai putea primi altul .

Dupa cum am specificat , pentru Administrator trebuie sa ai staff-ul tau deja sau sa iti formezi unul in maxim 5 zile ... Te astept pe teamspeak sa discutam mai multe detalii .

In urma discutiilor de pe facebook : Respins

Next !

7njNe5V.gif 

Server Teamspeak3 - TS.DARKEVILS.RO

Ex- Staff DarkEvils Romania

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...