Jump to content

Bine ai venit pe DARKEVILS

Register or login to gain acces to our full features

Cerere grad XFlow

XFlow
 Share

Recommended Posts

• Nume :Valentin  
  • Vârstă :19 
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : ca să ajut comunitatea cu tot ce pot 
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : Music și o sa mai vin eu cu niște propuneri de categorii 
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? :posturi activitate etc 
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : cam slăbuța dar o măresc 
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?da
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : da
  • Alte precizări : @ Survivor  o sa discutam 
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da

Acum 1 minut, Survivor a spus:

Stiu ca tu ai avut mari probleme cu o persoana asa ca o sa rog persoana respectiva sa raspunda.

@ AnDu

I am scris și eu în privat dar nu mi a răspuns 

:pro:

Chiar daca colegii mei au spus mai sus niste lucruri negative despre tine, eu totusi, nu am avut nicio tangenta cu tine, deci nu pot spune nimic rau despre tine. Din acest motiv ti-am dat pro, pentru ca toata lumea merita o sansa. Ramane la decizia celorlalti colegi, bafta!

(Fac o mica paranteza pentru a te ruga ca, in caz ca vei fi acceptat, sa fii putin mai ordonat, sa nu-ti mai raspunzi singur la postare, fa un simplu edit, asta pentru aspect si a evita post-hunting-ul. In legatura cu titlul, eu nu pot sa zic nimic despre asta, dar cand o sa faci modele sau informatii s.a.m.d. te rog sa respecti si titlul, pe langa continutul postarii, multumesc!)

Edited by raizo
  • Like 1

• AnDu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...