Jump to content

Welcome to DarkEvils Romania

DarkEvils Romania Community a fost deschisa in speranta ca putem arata ceva diferit fata de restul comunitatilor. Dorim sa promovam egalitatea intre membrii, comunicarea, bunul simt, intelegerea, rezolvarea problemelor si munca in echipa. Suntem aici, alaturi de fiecare utilizator si dorim sa evoluam impreuna. DarkEvils Romania doreste ca stafful si utilizatorii sa fie in stransa legatura. Vrem sa formam si sa mentinem ceva frumos care, doar prin implicarea fiecaruia in parte, sa poata evolua.

[Propunere] cAuthorPane edit

Recommended Posts

Denumire  » înlăturare Număr topicuri & număr răspunsuri (reply-uri)

Descrierea Propunerii  » Ca în cAuthorpane sa nu mai fie 2 minisecţiuni* în care să scrie nr. de răspunsuri şi de topicuri, ci să fie doar una cu numărul total de posturi a contului.

Spoiler

6xldJbK.png?1

Avantaje  » Să nu mai fie atât de plină de informaţii partea stângă a postcontainer-ului

Dezavantaje » Nu exista

+ @Portocala

site @ www.darkevils.ro

• AnDu locked this topic
  • AnDu unlocked this topic
15 hours ago, Survivor said:

In momentu in care vine cineva cu o cerere de moderator etc acest lucru ne ajuta.

Contra

n-are nici o relevanta ce spui :)) 
cand vine cineva cu o cerere de moderator te uiti pe profilul lui la 'activitate' nu la cate posturi are XD, dar ma rog. Cineva care a inteles ce am scris?

site @ www.darkevils.ro

• Administrator

S-a inteles perfect ce ai spus, doresti sa se mai diminueze spatiul, sa nu se mai vada atatea casute iar topicurile si posturile sa fie una si acelasi lucru.

cineva mi-a editat postul, nu stiu de ce

Voiam sa spun ca ideea este buna si ca am implenetao dar ne-am gandit ca atunci cand vor fi cereri de devenire membru staff, ne va fi util sa stim atat posturile cat si topicurile creeate de respectivul utilizator.

Ne vom gandi pe viitor la ceva care va ocupa mai putin spatiu dar momentam ne-am gandit sa ramane asa.

• C.E.O

Eu am editat de pe telefon in graba.

Consider ca este mult mai avantajos fata de noi sa stim exact cate topicuri a facut el de la 0 si cate replayuri are astea fiind posturile.

Consider ca mai repede as putea raspunde la o cerere de staff fara sa mai pierd timp sa stau sa intru pe profilu lui.

Ceea ce este afisat consider ca este strictul necesar. Poate Urmaritori ar fi o chestie sa zic asa inutila vizual.

• Thanks 1

✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪

╔► ▬▬▬▬▬▬▬  [  Welcome to my signature ] ▬▬▬▬▬▬▬
╠► C.E.O DarkEvils Romania Community
╠► C.E.O TeamSpeak3
╠► Founder Project DarkEvils Community
╠► Founder Counter Strike 1.6 Global/ZC.DarkEvils.Ro
╠► Steam Level 27 & 62 Games on Steam
╠► HTML/CSS Support
╠► Coming Soon DarkEvils YouTube Streaming
╠► TeamSpeak3 Support
╠► IPS Support / Forum Support 
╠► Have a problem ? Contact me on TeamSpeak 3 or message on Forum !
╚► Welcome To DarkEvils Romania Community Enjoy & Have Fun !

✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪✪

• Administrator

Contra

spacer.png

-----------------------------------------------------------

Server Teamspeak3 - TS.DARKEVILS.RO

C.E.O Teamspeak3 DARKEVILS Romania

Suport membrii Teamspeak3

Suport membrii Forum

• Administrator

t/c

spacer.png

Server Teamspeak3 - TS.DARKEVILS.RO

C.E.O Teamspeak3 DARKEVILS Romania

Suport membrii Teamspeak3

Suport membrii Forum

• T3Z3U locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...