Jump to content

Bine ai venit pe DARKEVILS

Register or login to gain acces to our full features

Cerere Grad - raizo

raizo
 Share

Recommended Posts

• Nume : raizo
  • Vârstă :  17
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Pentru a ajuta comunitatea in a creste, de a avea grija de aceasta si in alte domenii de tip IT.
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : As dori Administrator daca se poate, sau, daca nu, Moderator Global / Moderator pe sectiunea de Gaming (toata sectiunea)
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Curatenie, asta in primul rand, cat si activitate, astfel celelalte persoane vor avea materiale zilnice.
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Doar ce mi-am facut cont, doar ca o sa am o activitate deosebita pe viitor.
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? : Bineinteles.
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Sunt constient, semnez daca e nevoie.
  • Alte precizări : Daca este vreo problema, va rog sa ma anuntati, iar eu voi incerca sa remediez aceasta problema. Multumesc pentru atentie!
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Normal ca da, pana la urma, teamspeak este a 2-a cea mai folosita platforma pe care o folosesc (in categorie de comunicare), prima fiind Discord.

• Marty locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...